Säg hej till ett annorlunda konsultföretag!

Vad kan vi hjälpa dig med?

Pierre Wallgren
Samarbeten
Pierre Wallgren, VD

pierre.wallgren@we-consulting.se
+46 709 39 69 64

Fastighetskommunikation, Kvalitet,
Miljö & IT
Patrik Olsson, Affärsutveckling

patrik.olsson@we-consulting.se
+46 725 26 67 27

Samarbeten
Lars Cronehag, Försäljningschef och tf HR-chef

lars.cronehag@we-consulting.se
+46 703 03 90 18

Nära dig

SUNDSVALL
Erik Rydja

Skönsbergsvägen 3
856 41 Sundsvall

erik.rydja@we-consulting.se
+46 725 20 52 77

KARLSTAD/OSLO
Fiberprojektör och projektledare i Karlstad
Jonas Widén

Kungsgatan 7
652 24 Karlstad

jonas.widen@we-consulting.se
+46 725 67 16 35

STOCKHOLM
Sara Kebert We Consulting
Sara Kebert

Gustavslundsvägen 145
167 51 Bromma

sara.kebert@we-consulting.se
+46 739 20 32 02

GÖTEBORG
David Björklund

Anders Personsgatan 16, plan 2
416 64 Göteborg

david.bjorklund@we-consulting.se
+46 706 75 88 76

LINKÖPING
Pierre Wallgren
Pierre Wallgren

Gjuterigatan 5
582 73 Linköping

pierre.wallgren@we-consulting.se
+46 709 39 69 64

JÖNKÖPING
Bosse Plym
Bosse Plym

G:a Hamnstationen, Brunnsgatan 2
553 17 Jönköping

bo.plym@we-consulting.se
+46 702 91 65 64

NORRKÖPING
Niklas Holmek

Ståthögavägen 38
602 23 Norrköping

niklas.holmek@we-consulting.se
+46 705 78 55 44

MALMÖ
Mikael Steinholtz

Fredriksbergsgatan 16
212 11 Malmö

mikael.steinholtz@we-consulting.se
+46 725 26 67 11

MALMÖ
Julia Cornu

Fredriksbergsgatan 16
212 11 Malmö

julia.cornu@we-consulting.se
+46 767 70 36 69

VÄXJÖ
Henrik Johansson

henrik.johansson@we-consulting.se
+46 701 91 90 39

Övriga frågor?

Ekonomi
Mikael Steinholtz, Ekonomichef

mikael.steinholtz@we-consulting.se
+46 725 26 67 11

Fastighetskommunikation, Kvalitet,
Miljö & IT
Patrik Olsson, Affärsutveckling

patrik.olsson@we-consulting.se
+46 725 26 67 27

Information

Fakturaadress Sverige

We Consulting AB
Ekonomi
Gustavslundsvägen 145
167 51 Bromma
Pdf-fakturor skickas till:
invoice@we-consulting.se

Fakturaadress Norge

We-Consulting AS
c/o Accountor Pro AS
Glåmveien 3
2500 Tynset
Pdf-fakturor skickas till:
invoice@we-consulting.no  

Org-nummer

We-Consulting AS
912 120 902
We Consulting AB
556924-0020